Онлайн-конференція "Україна сьогодення, як епіцентр всесвіту, для усвідомлення необхідності змін в основах безпеки"
30 травня 2022р. о 12-00 | онлайн
У зв'язку з повномасштабною агресією Росії у відношенні України, світ зіткнувся з переглядом основ безпеки та налагодження нових принципів, та створення нових безпекових інструментів.

Асоціація "Міжнародний науково-освітній траст "ISET" створює міжнародний, довгостроковий проект "Безпека - основа миру" до якого можуть долучитися фахівці з безпекових технологій, та політичні лідери, для яких принципи свободи і недоторканності життя є сакральними, а поняття миру має природну основу.

Для комунікації, по першому етапу проекта - "Україна сьогодення, як епіцентр всесвіту, для усвідомлення необхідності змін в основах безпеки", та на другому етапі - "Стратегія розвитку світових політичних та інноваційних технологій та їх вплив на безпеку", а також для отримання пропозицій для включення в міжнародну робочу группу по проекту "Безпека-основа миру" пропонуємо сайт http://iset.org.ua/

Мета проекту: проаналізувати, події, та причини порушення світових основ діючих безпекових механізмів в ході війни Росії проти України із залученням широких кол учасників війни, політиків, фахівців і науковців з безпеки. Запропонувати нові безпекові механізми та технології світового впорядкування і дослідити їх можливий вплив на майбутню безпекову ситуацію у світі та конкретно щодо України та Ізраїлю.

Оцінюючи основні напрямки проекту, усвідомлюємо, що цілі, які ми перед собою ставимо, є досить масштабними, та разом з тим розуміємо, що в теперішній час, в час глобальних перемін, думка окремих груп людей в Україні, Ізраїлі та інших країнах може стати стратегічною для вирішення всесвітніх проблем.

На першому етапі проекту пропонується проведення онлайн-конференції з темою: "Україна сьогодення, як епіцентр всесвіту, для усвідомлення необхідності змін в основах безпеки".
Для її участі запрошені посол України в Ізраїлі, посол Ізраїлю в Україні, голови п'яти обласних військових адміністрації в Україні, керівникі Кнесету Ізраїлю, мери великих міст Ізраїлю, ректори провідних навчальних закладів Ізраїлю та України, представники єврейських національних общин, фахівці та експерти з безпекових питань, представники міжнародних благодійних організацій, представники засобів масової інформації.

В ході конференції пропонується розглянути питання порушення міжнародних безпекових норм в ході війни Росії проти України, демонстрація виявлених ймовірних військових злочинів, прояв геноциду українського народу та умисного знищення, в ході воєнних дій, українських житлово-соціальних об'єктів, обьектів нашої суспільної, с Ізраїлем пам'яті таких як, відоме всьому світу, місто прояв геноциду еврейського народу «Бабін яр».

На другому етапі проекту пропонується проведення, спільної з державою Ізраїль, наукової конференції з питань сприяння взаємовигідного співробітництва, яке передбачає:
- взаємний інтерес, у тому числі міжнародним зусиллям у боротьбі з новими викликами безпеці, такими як відкриті бойові дії сусідів та тероризм, енергетична безпека, кіберзахист, науково-освітній процес, охорона навколишнього середовища тощо.
- посилювати підтримку міжнародних прагнень та місій України і Ізраїлю
- з метою попередження криз посилювати обізнаність з подіями в галузі безпеки, зокрема в сферах застосування вдосконалених безпекових технологій, забезпечення безпеки в прикордонних районах та в портах, визначення та знешкодження мін та інших вибухівок, а також гуманітарних і соціальних аспектах безпеки, пов'язаних із стратегічними цілями України та Ізраїлю.

Також на другому етапі планується відкриття грантових програм з безпекових технологій. До участі в розподілу грантів приймаються групи вчених, науково-дослідні центри, вищі навчальні заклади та підприємства.


З повагою та надією на МИР
Президент Асоціації "ISET" Г.Л.Иоффе
Асоціація "Міжнародний науково-освітній траст "ISET" у рамках міжнародного, довгострокового проекту "Безпека - основа миру" вийшла на новий рівень - на офіційну платформу міждержавного діалогу. У зв'язку з чим, розширюється представництво у наміченому форумі, до якого долучаються представники кабінетів міністрів України та Ізраїлю, а також переноситься дата проведення конференції «Україна сьогодення, як епіцентр всесвіту, для усвідомлення необхідності змін в основах безпеки" на нову дату - 30.05.2022року о 12-00, за київським часом.
Прошу долучитися фахівців з безпекових технологій та всіх бажаючих розкрити факти воєнних злочинів та геноциду народу України у несправедливій війні Россії проти України.
Контакти
З питань співпраці та / або партнерства, будь ласка пишіть:
Україна
м. Харків

вул. Новгородська, 3, оф. 508
Made on
Tilda